Tyto komplexní celopodnikové ON-LINE monitorovací systémy jsou určeny pro zabezpečovací a/nebo diagnostické monitorování provozních stavů strojů a velkých strojních celků, jako např. bloků tepelných či atomových elektráren o desítkách či stovkách měřicích kanálů. Automaticky odhalí a určí kritické poruchy stroje již v počátečním stadiu a dokážou predikovat vývoj závady do budoucnosti. Umožňují tak údržbě včasné a efektivní plánování servisních prací na základě skutečného technického stavu zařízení.

Vibrocontrol 8000 (VC-8000 SETPOINT®)

Monitor Vibrocontrol 8000 je prvním produktem vycházejícím z akvizice firmy SETPOINT. VC-8000 je mimořádně precizně zpracovaný HW, 100% kompatibilní s nejnovější edicí API 670. Zaujme především svou modularitou (19" rámy s kapacitou 4, 8 nebo 16 modulů), barevným dotykovým displejem, mimořádnou konektivitou a především jednoduchostí nastavení. Design VC-8000 vychází z velmi hlubokých znalostí v oboru monitorovacích systémů týmu SETPOINT a nejmodernějších současných techlogií. Na první pohled zaujme robustností a vynikajícím mechanickým zpracováním. Mimo jiné se jedná o první monitorovací systém, který je certifikován pro použití ve výbušném prostředí Zone 1, a to přímo, bez použití izolačních zesilovačů či barriér.

CMS (SETPOINT®)

Revoluční vibrodiagnostický systém zaujme především svou nadčasovou architekturou. CMS systém je jako první plně integrován do prostředí systému PI® a pro všechna data z vibrodiagnostického systému využívá infrastrukturu, databázi a vizualizační prostředky systému PI®. Pro specifické úlohy a vizualizace vibrodiagnostických dat se využívá nadstavba do systému PI®, software CMS. Právě tato mimořádná integrace do systému PI® umožňuje nabídnout SW CMS zdarma, což je silným argumentem pro potenciální zájemce. Další specifickou vlastností je velmi široká použitelnost systému pro nejširší spektrum měřících úloh, které bylo v letošním roce rozšířeno o měření vzduchové mezeri a magnetického toku generátorů.

Vibrocontrol 6000 (VC-6000)

Flexibilní, rychlý, výkonný: multikanálový a modulární monitor vibrací. Vibrocontrol 6000® je zabezpečovací a vibrodiagnostický systém, který nepřetržitě monitoruje vibrace a procesní parametry mnoha typů kritických strojů, v různých provozních podmínkách a v různých odvětvích průmyslu. VC-6000 je kompatibilní s normou API 670. Všechny monitorovací moduly jsou vyměnitelné za chodu systému, pracují nezávisle a s velmi krátkými reakčními časy.

Compass 6000

Compass 6000™ je naší vlajkovou lodí v oblasti monitorování provozního stavu strojů a vibrodiagnostický systém pro automatické sledování trendů provozního stavu rotačních strojů. Jedná se o modulární softwarový systém, který získává vibrace a procesní parametry z vibračního monitoru VC-6000 nebo jiného zdroje, jako je diagnostický sběrač VI-6080. Compass 6000™ byl navržen s cílem optimalizovat účinnost, minimalizovat odstávky a zvyšovat spolehlivost strojů našich zákazníků tím, že poskytuje včasnou a spolehlivou detekci poruch pro lepší plánování údržby.

VI-6080

Nový 8-mi kanálový interface VI-6080 ON-LINE diagnostického systému Compass nabízí způsob jak velmi snadno a levně zajistit trvalé diagnostické monitorování vašich soustrojí. Lze použít jako nadstavba pro stávající zabezpečovací systémy (a za tímto účelem byl také konstruován), anebo samostatný ON-LINE diagnostický systém. Všech 8 měřících kanálů lze libovolně konfigurovat pro měření otáček, absolutních vibrací, hřídelových vibrací, posuvů a procesních parametrů (teploty, tlaky, průtoky atd.).

VCM-3

Nový 12ti kanálový vibrodiagnostický monitor doplňuje a rozšiřuje rodinu vibrodiagnostických systémů firmy B&K Vibro podporujících platformu Setpoint CMS PI. S ohledem na svoji cenovou dostupnost a jednoduchost použití je vhodný na méně kritická soustrojí, kde použití nejvyšších řad vibrodiagnostických monitorů VC-8000 ekonomicky nevychází. Monitor pracuje výhradně se skalárními deskriptory vibrací a jejich časovými trendy. Monitor VCM-3 může být používám bez SW nadstavby jako ON-LINE vibrodiagnostický systém pro real-time analýzu (bez ukládání dat do DB) nebo mohou být naměřená vibrodiagnostická data ukládána do databáze systému OsiSoft PI (případně i společné DB s monitorem nejvyšší řady VC-8000). Umožňuje připojit širokou škálu snímačů vibrací, včetně snímačů absolutních vibrací, hřídelových vibrací, axiálních posuvů či jiných procesním měření.

Přenos dat mezi Vaším prohlížečem a webovými stránkami je šifrován pomocí SSL

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Webové stránky používají tzv. nutné cookies, ty jsou podmínkou pro to, aby fungovaly všechny základní funkce stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace