Dodávky měřicí techniky v oblasti vibrodiagnostiky strojů
Společnost Vibrotech s.r.o. je výhradním zastoupením značky Brüel & Kjaer Vibro pro ČR a ve své nabídce má kompletní portfolio produktů firmy B&K Vibro od snímačů vibrací, posuvů, ručních analyzátorů a pochůzkových sběračů dat, kompaktních monitorů vibrací až po komplexní celopodnikové ON-LINE zabezpečovací a vibrodiagnostické systémy.

Realizace projektů zabezpečovacích a vibrodiagnostických systémů
Velmi významným předmětem činnosti společnosti Vibrotech s.r.o. je realizace projektů komplexních monitorovacích systémů, se kterým mají naši kvalifikovaní zaměstnanci více než 20-ti leté zkušenosti. Společnost realizuje projekty monitorovacích systémů od počátečních technicko-ekonomických návrhů, projekční dokumentace, instalace, testování až po uvedení těchto mnohdy několika set kanálových systémů do provozu.

Smluvní vibrodiagnostika
Společnost poskytuje pro největší české společnosti v energetice smluvní zpracování a analýzy naměřených vibrodiagnostických dat, ať metodou pochůzkové diagnostiky, tak i formou analýzy databází ON-LINE vibrodiagnostických systémů.

 

Záruční a pozáruční servis
Společnost pro své zákazníky zajišťuje profesionální záruční a pozáruční servis pro námi dodávanou měřící techniku. Pro klienty nabízíme uzavření dlouhodobých servisních smluv poskytujících zvýhodněné podmínky pro servis a aktualizace monitorovacích systémů.

Semináře a školení
Pravidelně pro klienty pořádáme semináře a školení v oblasti měření vibrací a vibrodiagnostiky. Lektoři těchto seminářů jsou jak vlastní zaměstnanci společnosti Vibrotech s.r.o., tak i externí přednášející vždy s mnohaletými praktickými zkušenostmi v oboru, podpořené dobrou znalostí teorie měření vibrací a vibrodiagnostiky, získaných při svých předchozích praxích na technických univerzitách.

Kalibrace
Součástí komplexních služeb v oboru měření vibrací a vibrodiagnostiky je i poskytování kalibračních služeb, které jsou podrobně popsány v sekci KALIBRACE.

Přenos dat mezi Vaším prohlížečem a webovými stránkami je šifrován pomocí SSL

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Webové stránky používají tzv. nutné cookies, ty jsou podmínkou pro to, aby fungovaly všechny základní funkce stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace