Nabídka obsahuje všechny typy snímačů používaných ve vibrodiagnostice, od snímačů absolutních a relativních vibrací, snímačů posuvů až po různé snímače procesních veličin (teplot, tlaků, vzduchové mezery generátorů apod.). Snímače dodáváme jak do standardních podmínek, tak i pro specifická prostředí jako jsou pracovní teploty až 480 °C, radiační prostředí, či prostředí s nebezpečím výbuchu.

Snímače výchylky (proximity sondy)

Snímače určené pro měření hřídelových vibrací, axiálních či relativních posuvů a otáček. Snímače dle provedení dělíme do dvou základních skupin, s odděleným či integrovaným oscilátorem. Do skupiny snímačů s odděleným oscilátorem patří především nejnovější snímače s keramickým hrotem a krytím IP68 řady ds821 pro standardní prostředí a řady ds822 pro výbušné prostředí (lineární rozsah 2mm, 4 mm a nově i 8mm), patří sem i osvědčené snímače pro standardní prostředí řady SD-16x (typy SD-161 a SD-164) a SDH-151 (lineární rozsah od 4 do 8 mm). Skupinu snímačů výchylky s integrovaným oscilátorem reprezentuje řada IN-08x (konkrétně typy IN-081, IN-083, IN-084 a IN-085) do standardního prostředí a řada INA-08x (typy INA-081, INA-083 a INA-085) do výbušného prostředí.

Přenos dat mezi Vaším prohlížečem a webovými stránkami je šifrován pomocí SSL

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Webové stránky používají tzv. nutné cookies, ty jsou podmínkou pro to, aby fungovaly všechny základní funkce stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace