Nabídka obsahuje všechny typy snímačů používaných ve vibrodiagnostice, od snímačů absolutních a relativních vibrací, snímačů posuvů až po různé snímače procesních veličin (teplot, tlaků, vzduchové mezery generátorů apod.). Snímače dodáváme jak do standardních podmínek, tak i pro specifická prostředí jako jsou pracovní teploty až 480 °C, radiační prostředí, či prostředí s nebezpečím výbuchu.

Snímače rychlosti (velocimetry)

Svými charakteristickými vlastnostmi velmi osvědčené snímače pro zabezpečovací systémy. V provedení pro standardní prostředí a vertikální, horizontální či univerzální montáž řady VS-06x (typy VS-068 a VS-069), VS-077 a VS-080. Do rodiny velocimetrů patří i snímače určené pro výbušné prostředí řady VS-1xx (typy VS-168, VS-169 a VS-177), vysokoteplotní snímač rychlosti typ VS-079 a snímače určené pro montáž pod hladinu řady VS-2xx (typy VS-268, VS-269 a VS-277).

Přenos dat mezi Vaším prohlížečem a webovými stránkami je šifrován pomocí SSL

Ochrana osobních údajů

© Všechna práva vyhrazena

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika

Webové stránky používají tzv. nutné cookies, ty jsou podmínkou pro to, aby fungovaly všechny základní funkce stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace